Kaş Tekne Turları

Anasayfa »

Kaş Kekova Göcek Kalkan ve Fethiye gibi birinden güzel lokasyonlarda günübirlik tekne turlamıza katılabilirsiniz.

Günlük Kekova Tekne Turu

Kekova , Üçağız, Batıkşehir , Simena, Kaleköy, Akvaryum koyu ve Tersane koylarını içine alan Kekova bölgesi Likya, Roma ve Bizans dönemine ait tarihi lahitleri ziyaret edip ardından, güzel dondurma yiyebilirsiniz.

Kekova tekne turu ile hem tarihi gezi hem turkuaz deniz keyfi bir arada…

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Kekova Tekne Turu

kaş tekne turu fiyat

Günübirlik Adalar Tekne Turu

Meis adasının en yakın noktalarında bulunan Kaş takım adaları ve çevre koylarına yapılan günlük tekne turdur.

Tüm gün boyunca denize girebilir, şnorkel yaparak denizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Kaş Küçük Adalar tekne turu harika bir gün için en popüler seçimdir. Antalya Kaş Kekova arasında bulunan bir Kaş Takım Adaları , Limanağızı, Güvercinlik Adası ve Ufakdere Koyunu gün boyu geziyoruz.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Kaş Adalar Tekne Turu

antalya kaş adalar tekne turu

Günlük Kaputaş Tekne Turu

Kaputaş plajınının arkasında bir kanyon bulunur, buraya akan sular sebebiyle deniz daha değişik bir renk alır . Hemen 500 metre doğusunda Mavi Mağara adında harika bir mağara  bulunmaktadır.

Mavi  Mağaraya da  sadece tekne ile ulaşılabilmektedir.Kaputaş ve Mavi Mağara mutlaka ziyaret edilmesi gereken eşsiz doğa harikalarıdır. Kaputaş tekne turu için bizi arayabilir ya da rezervasyon yapabilirsiniz.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Kaputaş Tekne Turu

kaputaş tekne turu

Günlük Kalkan Tekne Turu

Kalkan tekne turu ile 1920 yılına kadar ”Kalamaki” adıyla anılan Kalkan, Kaş’a bağlı şirin bir tatil beldesine yelken açacağız. .

Tarihin ,doğanın ve denizin iç içe girdiği güzel evleri ile ünlü Kalkan bu sebeplerden ötürü son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olmuştur.kalkan tekne turu ile tüm güzellikleri birlikte keşfedeceğiz.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Kalkan Tekne Turu

kalkan turu fiyatları

Günübirlik Aperlei Tekne Turu

En önemli Likya şehirlerinden olan Antik şehrin büyük bir kısmı  sular altında kalmış olsada  şehrin doğu kesiminde bulunan taştan  lahitler günümüze kadar varlıklarını sürdürmüşlerdir.

Harika denizi ve doğası ile Kaş seyatinizin unutulmazları arasında olacaktır. Aperlai tekne turu tarih ve Kaş’ın doğal güzelliklerini  bir arada sunmaktadır. Turumuzda Aperlai Antik Kenti, Ufakdere Koyu ve Üzümlüdere ziyaret edilmektedir.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Aperlei Tekne Turu

aperlei tekne turu

Rezervasyon Formu