Kalkan Tekne Turu

Anasayfa

Kalkan Tekne Turu Hakkında

Kalkan tekne turu ile 1920 yılına kadar ”Kalamaki” adıyla anılan Kalkan, Kaş’a bağlı şirin bir tatil beldesine yelken açacağız. .

Tarihin ,doğanın ve denizin iç içe girdiği güzel evleri ile ünlü Kalkan bu sebeplerden ötürü son zamanlarda popüler bir turizm merkezi olmuştur.kalkan tekne turu ile tüm güzellikleri birlikte keşfedeceğiz.

Kalkanda küçük bir yat limanı bulunmaktadır . Mavi yolculuk tekneleri için olmazsa olmaz bir duraklama ve konaklama noktasıdır. Dileyen misafirlerimiz günübirlik Kalkan tekne turu yaparak harika bir gün geçirebilirler, kalkan tekne turu fiyatları ve detayları için bizi arayınız.

Kalkan Tekne Turu Fiyatları ve gezi programı detaylarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz

Rezervasyon   WhatsApp

kaş kalkan tekne turu
kalkan turu fiyatları

Kaş Kalkan Tekne Tur Bilgileri

Turun Adı: Kaputaş Tekne Turu -Günlük
Tur Buluşma Noktası: Kaş yat limanı/ Bermuda Boat satış standı
Buluşma Saati: 09.45
Kalkış Saati: 10.00
Dönüş Saati: 18.00
Öğle Yemeği Dahil: Açık Büfe Öğle Yemeği Dahil

Kalkan Tekne Turu Fiyatı: Lütfen Sorunuz

Teknemiz müziksizdir. Sessiz sakin bir tur geçirmek isteyen müşterilere hitap eder, +9)yaş ve üzeri çocuklar tura katılabilir.

Günübirlik Kalkan Tekne Tur Programı


Tur Başlangıcı

Saat 09.45’de buluşma noktamızdan toplanıp saat 10.00’da hareket ediyoruz. Kaputaş tekne turumuz başlıyor..

Maradi Adası

Maradi adasına .45 dakikaık seyir sonrasında varıyoruz. Kaş ve Kalkan’ın ortasında bulunan Maradi adasında bolca yüzebilir snorkel ile dalış yapabilirsiniz

Fırnaz Koyu

Kalkanın en gözde koylarından olan Fırnaz koyunda burada siz denize girerken biz de size enfes bir öğle yemeği hazırlayıp servis edeceğiz.

Tur Sonu

Saat 18.00’de Kaş yat limanın da turumuzu tamamlıyoruz.

Yatımızdaki İmkanlar


sessiz ve huzurlu

Müziksiz

telefon şarj

220 W

yüzme ekipmanları

Snorkel

duş ve wc

Duş

mangal

Mangal

Bermuda Boat Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası

trip advisor tekne turu yorumları tavsiyesi

Yatımız Bermuda Tripadvisor sitesinde müşterilerinin beğenisi ve tavsiyeleri neticesinde 2013 ten buuana yıllarında “Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirilmiştir. Tüm müşterilemize içten yorumları için teşekkür ederiz. Yorumları okumak yada yorum bırakmak için logoya tıklayınız..

Rezervasyon


    Uyarılar :
    • Hava ve Deniz Şartlarının Risk Oluşturabileceği Günlerde Kaptanlarımız Rota Değişikliği , Kalkış ve varış Saati Değişikliğine Can ve Mal Güvenliği Bakımından Karar Verebilirler.
    • Gıda Alerjileri Olan Yolcularımızın Hangi Gıdalara Karşı Hassas Olduklarını Kaptana Önceden Bildirmeleri Gereklidir.
    • Tekneler açık alan olduğu için sigara içmek serbesttir. Kanuni Olarak Yasaklamada Yoktur. Misafirlerimiz Saygı çerçevesinde sigara içmeyenlerin yanında olmamak şartıyla belirli yerlerde sigara içebilir. Sigaradan çok rahatsız olan müşterilerimizin bu hususu dikkata almaları gerekir.
    • Covid19 Salgını Sebebi ile Yolcu Sayımız Sınırlıdır, Sağlık Bakanlığı ve il Hıfzısaha Kurulu Tedbirleri Dahilinde Hijyen ve Mesafe Kurallarına Uyulması Rica Edilir.