Mavi Turlar

Anasayfa »

Kaş Kalkan Kekova Fethiye Göcek ve Antalya Bölgesindeki Mavi Tur Programlarımız Hakkında Detaylı Bilgi için İlgili Sayfalarımızı İnceleyebilirsiniz.

Kaş Kekova Mavi Turları

Kaş Kalkan Kekova Turu Mavi yolculuk için en çok tavsiye ettiğimiz tur rotalarından bir tanesidir. Birçok koyda denize girebilir, şnorkel ile denizin altındaki güzelliklere bakalabilir , ruhunuzu dinlenebilir ve kültür gezileri yapabilirsiniz.

Turumuzda Kekova, Myra, Üçağız köyü, Simena ve Kalkan yelken açılacak yerlerdir.

Mavi Tur Bilgisi ve Rezevasyon için tıklayınız

Kaş Kekova Mavi Tur

kaş kekova mavi turları

Kekova Likya Mavi Turu

Kekova Likya Mavi Turu Kaş’ı ziyaret ettiğinizde mutlaka katılmanız gereken mini mavi yolculuk rotalarından turlarından bir tanesidir.

Kaş Kekova Likya mavi turunda sırasıyla Batıkşehir, Simena, Akvaryum koyu, Üçağız , Kocakadın ,Tersane koyları ve Kaş’ın ve Kekova‘nın tarif edilemez güzel koyları gezeilecek yerler arasında.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Kekova Likya Mavi Turu

kekova likya mavi turu

Kaş Göcek Fethiye Mavi Turları

Kaş Göcek Fethiye Mavi turu sizleri dinlenme ,yüzme ve eğlence amaçlı 1 hafta süren bir yolculuğa çıkarmaktadır, misafirlerimiz birbirinden güzel anılar ile bu muhteşem mavi yolcuğun keyfini çıkartıyor. Çam ağaçları ile çevrili güzel koylarını ve plajların keyfini 7 gün boyunca sürceksiniz

Bu mavi turda Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz , Gemiler Adası, Kleopatra koyu, Sarsala koyu, 12 adalar, ressam Bedir Rahmi Eyüpoğlu nun 1974 te çizdiği balık resmi ve Fethiye koyları görülecek yerler arasında.

Mavi Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Fethiye Mavi Turu

kaş fethiye mavi turu

Kaş Antalya Mavi Turları

Kaş’tan başlayarak Antalya’nın Kemer ilçesine kadar gidilen turumuzda Kaş ve Antalya arasında gizem dolu birçok antik kenti,doğa harikası birbirinden güzel koyları görme şansı buluyoruz.

Myra, Phaselis antik kenti, Adrasan, Ceneviz koyu, Olympos plajı ve Kemer görülecek yerler arasındandır.

Tur Bilgisi Detayları ve Rezevasyon için tıklayınız

Antalya Mavi Tur

Kaş Antalya Mavi tur

Rezervasyon Formu