Kaş Kekova Mavi Turu

Anasayfa

Kaş Kekova Mavi Turları

Kaş Kalkan Kekova Turu Mavi yolculuk için en çok tavsiye ettiğimiz tur rotalarından bir tanesidir. Birçok koyda denize girebilir, şnorkel ile denizin altındaki güzelliklere bakalabilir , ruhunuzu dinlenebilir ve kültür gezileri yapabilirsiniz.

Turumuzda Kekova, Myra, Üçağız köyü, Simena ve Kalkan yelken açılacak yerlerdir. Akdenizin tarifsiz turkuaz renkli koylarında hoşça günboyu vakit geçireceğiniz ve yüzebileceğiniz molalarımız ve süprizlerimiz olacak

Kaş Kekova Mavi Turu Fiyatları ve gezi programı detaylarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz

Rezervasyon   WhatsApp

kaş kekova mavi turu
kaş kekova mavi yolculuk

Tur Bilgileri

Turun Adı: Kaş Kekova Mavi Tur
Tur Buluşma Noktası: Kaş yat limanı/ Bermuda Boat satış standı
Buluşma Saati: 09.45-12:00 Arası
Kalkış Saati: 10.00-12:00 Arası
Dönüş Saati: 09.00
Süre: 7 Gün 7 Gece
Kişi Sayısı: Maksimum 7 Pax

Gruba Özel 7 Günlük Toplam Tur Fiyatları

NisanMayısHaziran
TemmuzAğustosEylülEkim
3500€4000€4000€4500€4500€4500€4000€

Kekova Mavi Tur Programı


Tur Başlangıcı

Saat 09.45  12:00 arası buluşma noktamızdan toplanıp saat 10.00-12:00 arası  hareket ediyoruz. Kekova Mavi turumuz başlıyor..

1.GÜN

Güvercin adası ,Kaş takım adaları ve İnönü koyu

İlk durağımız olan Güvercin adasına doğru hareket ediyoruz.Burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği.Güvercin adasını geride bıraktıktan sonra rotamız Kaş takım adaları,burada çay ve kek ikramlarımız dan sonra,rotamız konaklama yerimiz İnönü koyu. İnönü koyunda konaklama

2.GÜN

Yaglıca , Akvaryum koyu, Kocakadın koyu

İnönü koyundaki kahvaltımızın ardından,rotamız Yağlıca koyu,burada yüzme molamız olacak ardından öğle yemeği,Yağlıca koyundan ayrıldıldıktan sonra rotamız Kekova adasının girişin de bulunan Akvaryum koyu,burada çay ve kek ikramımızın ardından, rotamız konaklama yerimiz olan Kocakadın koyu. Kocakadın koyunda konaklama

3.GÜN:

Batıkşehir, Simena, Üçağız, Gökkaya

Kahvaltımızın ardından,Kekovanın eşsiz güzellikleri başlıyor,İlk rotamız Batıkşehir.Batıkşehir ziyaretimizin ardından rotamızı Simenaya çeviriyoruz.burada bir saatlik molamız olacak.Burada Simena kalesi ziyareti ve birçok Likya,Roma ve Bizans dönemine ait tarihi yapılar göreceksiniz.Simenadan ayrıldıktan sonra rotamız Üçağız köyü burada çay ve kek ikramlarımızın ardın dan rotamız konaklama yerimiz olan Gökkaya koyu. Gökkaya koyunda konaklama

4.GÜN:

Korsan mağarsı,Demre(myra), Karalos

Gökkaya dan ayrıldıktan sonra Korsan mağarası ziyaretimiz başlıyor,akabinde rotamız Demre(myra), burada Noelbaba kilisesini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz.Myra ziyaretimizin ardından sonra rotamız konaklama yerimiz Karalos koyu.

5.GÜN

Eleksi, Ufakdere

Karalos koyundaki güzel bir kahvaltının ardından rotamız Eleksi koyu,turkuaz renkli bu güzel koyda şnorkell yapabilir yada balık tutabilirsiz,Eleksi adasındaki öğle yemeğimizin ardından rotamız,Ufakdere koyu Ufakdere koyunda konaklama.

6.GÜN:

Maradi Adası,Kaputaş Plajı, Kalkan Fırnaz Koyu

Ufakdereden ayrıldıktan sonra 1.5 saat sürecek deniz seyiri sonrası Maradi adasına varıyoruz,iki ada arasın da bulunan koyda yüzme ve şnorkell molası,Maradi adasının ardından,rotamız,dünyanın en güzel plajları arasın da gösterilen,Kaputaş plajı buradaki molamız süresince,güneşin ve kumun tadını çıkartabilirsiniz,Kaputaş plajını geride bıraktıktan sonra,rotamız konaklama yerimiz olan Kalkan Fırnaz koyu. Fırnaz koyunda konaklama

7.GÜN:

Besmi Adası, Limanağzı Koyu

Kalkan Fırnaz koyundan ayrıldıktan sonra rotamız Besmi adası burası Kaş’ın önemli dalış merkezlerinden bir tanesidir.buradaki öğle yemeğimizin ardından rotamız Limanagzı koyu.

8.GÜN

Tur Sonu

Limanağzı koyunda ki kahvaltımızın ardından sabah saat 09.00 da Kaş yat limanında turumuzu tamamlıyoruz.

Yatımızdaki İmkanlar


sessiz ve huzurlu

Müziksiz

telefon şarj

220 W

yüzme ekipmanları

Snorkel

duş ve wc

Duş

mangal

Mangal

Bermuda Boat Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası


trip advisor tekne turu yorumları tavsiyesi

Yatımız Bermuda Tripadvisor sitesinde müşterilerinin beğenisi ve tavsiyeleri neticesinde 2013 ten buuana yıllarında “Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirilmiştir. Tüm müşterilemize içten yorumları için teşekkür ederiz. Yorumları okumak yada yorum bırakmak için logoya tıklayınız..

Gulet

Turizm bakanlığı sertifikalı bünyemizde bulunan 15 ve 18 metrelikkonforlu guletlerimiz den bir tanesi sizin sizin rahatınız için tasarlanmıştır . Tüm teknelerimiz de Duş ve WC, soyunma kabinleri ile geniş güneşlenme alanı bulunduğu gibi ayrıca 1 adet yemek masası bulunmaktadır. Teknelerimiz de konusunda uzman iki güleryüzlü personel bulunmaktadır

Yemek Menüsü

Gecelik kiralamalarda, tekne personelimiz tarafından üç öğün (sabah,öğle ve akşam) yemek hazırlanmakta ve servis edilmektedir.Ayrıca öğleden sonraları çay ve kek ikramı sunulmaktadır. Yemek menümüz de bulunan çeşitler aşağıda sunulmuştur. Vejerteryan müşterilerimiz için talepleriniz doğrultusunda menü hazırlamaktayız.

İmkanlar

Yolculuklarınız boyunca teknelerimiz de bulunan Kano, Gözlük, Snorkel vePalet takımlarını , ayrıca balık tutma ekipmanlarını ve çeşitli oyun kartlarını sınırsızca kullanabilir. Ayrıca yüzme bilmeyen büyük ve küçük misafirler için can yelekleri mevcuttur. Teknelerimiz herhangi bir rahatsızlığınız göz önüne alınarak küçük bir ecza dolabı bulunmaktadır.

Yemek Menüsü İçerikleri


Kahvaltı : Çay,Kahve,Süt,zeytin,Beyaz peynir,Kaşar peyniri,Tereyağı,Reçel,Bal,Domates,Salatalık,Salam,Sosis,Yumurta dan oluşan zengin bir kahvaltı sunulmaktadır.

Öğle Yemeği: Akdeniz ve Ege yöresine ait sebze ağırlıklı zeytinyağlılardan oluşan menü sunulmaktadır.Taze fasulye,Biber dolması,Yaz türlüsü,Patatesli bezelye, Karnıyarık,Barbunya ve Kabak size sunduğumuz yemeklerin birkaç örneğidir.

Akşam Yemeği: Mangal ve Izgara çeşitlerinden oluşmaktadır .Yöreye ait balık çeşitleri (Çupra,Levrek veya Barbun) Köfte,Tavuk,Kuzu şiş ve çeşitli deniz ürünleri ve yanında yardımcı yemekler sunulur.

Yardımcı Yemekler: Pilav,Bulgur,Meyhane pilavı,Semizotlu yoğurt,Mücver, Patlıcan salatası,Patates kızarması,Rus salatası,Şakşuka (karışık sebze kızarması), Piyaz,Soslu makarna çeşitleri, Çoban salata, Marul salatası,Kırmızı lahana salatası, Semiz otu salatası, Deniz koruğu salatası tur süresince ana yemeğin yanında sunulmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 • Tam pansion konaklama
 • Yemek(Sabah,Öğle ve Akşam)
 • Beş çayı yanında kek servisi
 • Meyve ikramı
 • Yakıt,Liman masrafları,Havlu ve Kullanma suyu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Soğuk İçecekler
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Gezi Noktalarında Yapılan Harcamalar
 • Transferler

Uyarılar :
 • Hava ve Deniz Şartlarının Risk Oluşturabileceği Günlerde Kaptanlarımız Rota Değişikliği , Kalkış ve varış Saati Değişikliğine Can ve Mal Güvenliği Bakımından Karar Verebilirler.
 • Gıda Alerjileri Olan Yolcularımızın Hangi Gıdalara Karşı Hassas Olduklarını Kaptana Önceden Bildirmeleri Gereklidir.
 • Tekneler açık alan olduğu için sigara içmek serbesttir. Kanuni Olarak Yasaklamada Yoktur. Misafirlerimiz Saygı çerçevesinde sigara içmeyenlerin yanında olmamak şartıyla belirli yerlerde sigara içebilir. Sigaradan çok rahatsız olan müşterilerimizin bu hususu dikkata almaları gerekir.
 • Covid19 Salgını Sebebi ile Yolcu Sayımız Sınırlıdır, Sağlık Bakanlığı ve il Hıfzısaha Kurulu Tedbirleri Dahilinde Hijyen ve Mesafe Kurallarına Uyulması Rica Edilir.