Kaş Fethiye Mavi Turu

Anasayfa »

Kaş-Göcek-Fethiye Mavi Turu

Kaş Göcek Fethiye Mavi turu sizleri dinlenme ,yüzme ve eğlence amaçlı 1 hafta süren bir yolculuğa çıkarmaktadır, misafirlerimiz birbirinden güzel anılar ile bu muhteşem mavi yolcuğun keyfini çıkartıyor. Çam ağaçları ile çevrili güzel koylarını ve plajların keyfini 7 gün boyunca sürceksiniz

Bu mavi turda Kelebekler Vadisi, Ölüdeniz , Gemiler Adası, Kleopatra koyu, Sarsala koyu, 12 adalar, ressam Bedir Rahmi Eyüpoğlu nun 1974 te çizdiği balık resmi ve Fethiye koyları görülecek yerler arasında.

Fethiye mavi yolculuk tur programlarında tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz her zaman hizmetinizde.

Rezervasyon   WhatsApp

tekne turu fethiye mavi tur
kaş kekova göcek mavi tur

Kaş Göcek Fethiye Tur Bilgileri

Turun Adı: Kaş Göcek Fethiye Mavi turu
Tur Buluşma Noktası: Kaş yat limanı/ Bermuda Boat satış standı
Buluşma Saati: 09.45-12:00 Arası
Kalkış Saati: 10.00-12:00 Arası
Dönüş Saati: 09.00
Süre: 7 Gün 7 Gece
Kişi Sayısı: Maksimum 8 Pax

Gruba Özel 7 Günlük Toplam Tur Fiyatları

NisanMayısHaziran
TemmuzAğustosEylülEkim
4000€4500€5500€6000€6000€5000€4000€

Kaş Göcek Mavi Tur Programı


Tur Başlangıcı

Buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğinde sizin için rezerve edilmiş özel teknemize geçiyoruz.Teknemize yerleşmemizin ardından kaptanımız sizlere tekne ve tur hakkında kısa bir bilgi verecektir. Unutulmaz anılarla döneceğiniz turumuz başlıyor

1.GÜN: Limanağzı, Kaputaş, Kalkan, Fırnaz koyu

İlk rotamız Limanağzı koyu burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği.Öğle yemeğimizin ardından rotamız Kaputaş plajı,Dünyanın en güzel plajları arasında gösterilen bu plaj da sizler plajın tadını çıkartırken biz de sizlere çay ve kek ikramlarımızı hazırlıyor olacağız.Kaputaş plajını geride bıraktıktan sonra rotamız konaklama yerimiz olan Kalkan Fırnaz koyu.
Fırnaz koyunda konaklama

2.GÜN: Kelebeler Vadisi, Ölüdeniz, Soğuk Su, Gemiler Adası

Sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor rotamız Kelebekler vadisi,kahvaltının ardından Kelebekler vadisinin eşsiz güzellikleri arasında küçük bir gezinti yapabilirsiniz.Kelebekler vadisini geride bıraktıktan sonra Ölüdeniz e doğru hareket ediyoruz.Ölüdeniz ziyaretimizin ardından,rotamız Soğuk su.Bu koyda soğuk suyun geldiği bölge de yüzerek serinleyebilirsiniz.Soğuk su koyunun ardından rotamız Gemiler adası.
Gemiler adasın da konaklama.

3.GÜN: Ağalimanı, Göbün, Domuz Adası

Gemiler adasındaki kahvaltımızın ardından Ağalimanına doğru hareket ediyoruz,doğal bir liman olan bu koyda yüzme ve snorkell molasının ardından öğle yemeği. Ağalimanını geride bıraktıktan sonra Göbün koyunda çay ve kek ikramının ardından konaklama yerimiz olan Domuz adasına doğru hareket. Domuz adasında konaklama

4.GÜN: Hamam, Binlik Koyu, Sarsala Koyu

Kahvaltımızın ardından rotamız Kleopatra nın koyu,Hamam burada tarihin doğanın eşsiz güzelliklerine tanık olacaksınız.Hamam koyunu geride bıraktıktan sonra Binlik koyuna doğru hareket ediyoruz,buradaki yüzme molamızın ardından rotamız Sarsala koyu.
Sarsala koyun da konaklama.

5.GÜN: Bedirrahmi, 12 Adalar, Yassıca Adaları

Sabah Sarsala koyundan Bedirrahmi koyuna doğru hareket ediyoruz.Burada Bedirrahmi Eyüpoğlu’nun 1974 te çizdiği balık resmini görme şansı bulacaksınız,Bedirrahmi koyunu geride bıraktıktan sonra rotamız ,12 adalar.Bu tertemiz adalar da yüzme ve şnorkell yaparak denizin tadını çıkartabilirsiniz.12 adaları geride bıraktıktan sonra konaklama yerimiz olan Yassıca adalarına doğru hareket ediyoruz.Yassıca adaların da konaklama

6.GÜN: Göcek, Tersane Adası

Yassıca adlarından ayrıldıktan sonra koyları ve adalarıyla ünlü Göcek ilçesini ziyaret.2 saatlik molamız süresince ilçe de gezinti ve alışveriş yapabilirsiniz.Göcek ziyaretimizin ardından rotamız Tersane adası.Tersane adasında konaklama.

7.GÜN: Turunç Pınarı, Samanlık Koyu, Fethiye

Tersane adasındaki kahvaltımızın ardından rotamız ,Turunç pınarı koyu.Burada güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği,ardından Samanlık koyuna doğru hareket ediyoruz.Buradaki çay ve kek ikramın dan sonra,Fethiye limanı geliyoruz.Fethiye de konaklama.

8.GÜN: Tur Sonu

Kahvaltıdan sonra tekneden ayrılış

Yatımızdaki İmkanlar


sessiz ve huzurlu

Müziksiz

telefon şarj

220 W

yüzme ekipmanları

Snorkel

duş ve wc

Duş

mangal

Mangal

Bermuda Boat Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası

trip advisor tekne turu yorumları tavsiyesi

Yatımız Bermuda Tripadvisor sitesinde müşterilerinin beğenisi ve tavsiyeleri neticesinde 2013 ten buuana yıllarında “Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirilmiştir. Tüm müşterilemize içten yorumları için teşekkür ederiz. Yorumları okumak yada yorum bırakmak için logoya tıklayınız..

Gulet

Turizm bakanlığı sertifikalı bünyemizde bulunan 15 ve 18 metrelikkonforlu guletlerimiz den bir tanesi sizin sizin rahatınız için tasarlanmıştır . Tüm teknelerimiz de Duş ve WC, soyunma kabinleri ile geniş güneşlenme alanı bulunduğu gibi ayrıca 1 adet yemek masası bulunmaktadır. Teknelerimiz de konusunda uzman iki güleryüzlü personel bulunmaktadır

Yemek Menüsü

Gecelik kiralamalarda, tekne personelimiz tarafından üç öğün (sabah,öğle ve akşam) yemek hazırlanmakta ve servis edilmektedir.Ayrıca öğleden sonraları çay ve kek ikramı sunulmaktadır. Yemek menümüz de bulunan çeşitler aşağıda sunulmuştur. Vejerteryan müşterilerimiz için talepleriniz doğrultusunda menü hazırlamaktayız.

İmkanlar

Yolculuklarınız boyunca teknelerimiz de bulunan Kano, Gözlük, Snorkel vePalet takımlarını , ayrıca balık tutma ekipmanlarını ve çeşitli oyun kartlarını sınırsızca kullanabilir. Ayrıca yüzme bilmeyen büyük ve küçük misafirler için can yelekleri mevcuttur. Teknelerimiz herhangi bir rahatsızlığınız göz önüne alınarak küçük bir ecza dolabı bulunmaktadır.

Yemek Menüsü İçerikleri


Kahvaltı : Çay,Kahve,Süt,zeytin,Beyaz peynir,Kaşar peyniri,Tereyağı,Reçel,Bal,Domates,Salatalık,Salam,Sosis,Yumurta dan oluşan zengin bir kahvaltı sunulmaktadır.

Öğle Yemeği: Akdeniz ve Ege yöresine ait sebze ağırlıklı zeytinyağlılardan oluşan menü sunulmaktadır.Taze fasulye,Biber dolması,Yaz türlüsü,Patatesli bezelye, Karnıyarık,Barbunya ve Kabak size sunduğumuz yemeklerin birkaç örneğidir.

Akşam Yemeği: Mangal ve Izgara çeşitlerinden oluşmaktadır .Yöreye ait balık çeşitleri (Çupra,Levrek veya Barbun) Köfte,Tavuk,Kuzu şiş ve çeşitli deniz ürünleri ve yanında yardımcı yemekler sunulur.

Yardımcı Yemekler: Pilav,Bulgur,Meyhane pilavı,Semizotlu yoğurt,Mücver, Patlıcan salatası,Patates kızarması,Rus salatası,Şakşuka (karışık sebze kızarması), Piyaz,Soslu makarna çeşitleri, Çoban salata, Marul salatası,Kırmızı lahana salatası, Semiz otu salatası, Deniz koruğu salatası tur süresince ana yemeğin yanında sunulmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 • Tam pansion konaklama
 • Yemek(Sabah,Öğle ve Akşam)
 • Beş çayı yanında kek servisi
 • Meyve ikramı
 • Yakıt,Liman masrafları,Havlu ve Kullanma suyu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Soğuk İçecekler
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Gezi Noktalarında Yapılan Harcamalar
 • Transferler

Uyarılar :
 • Hava ve Deniz Şartlarının Risk Oluşturabileceği Günlerde Kaptanlarımız Rota Değişikliği , Kalkış ve varış Saati Değişikliğine Can ve Mal Güvenliği Bakımından Karar Verebilirler.
 • Gıda Alerjileri Olan Yolcularımızın Hangi Gıdalara Karşı Hassas Olduklarını Kaptana Önceden Bildirmeleri Gereklidir.
 • Tekneler açık alan olduğu için sigara içmek serbesttir. Kanuni Olarak Yasaklamada Yoktur. Misafirlerimiz Saygı çerçevesinde sigara içmeyenlerin yanında olmamak şartıyla belirli yerlerde sigara içebilir. Sigaradan çok rahatsız olan müşterilerimizin bu hususu dikkata almaları gerekir.
 • Covid19 Salgını Sebebi ile Yolcu Sayımız Sınırlıdır, Sağlık Bakanlığı ve il Hıfzısaha Kurulu Tedbirleri Dahilinde Hijyen ve Mesafe Kurallarına Uyulması Rica Edilir.