Kaş Antalya Mavi Turu

Anasayfa »

Kaş Antalya Mavi Turu

Türkiye’yi mavi tur tatilinde dünyaya tanıtan en önemli tur rotasından birisidir. Kaş’tan başlayarak Antalya’nın Kemer ilçesine kadar gidilen turumuzda Kaş ve Antalya arasında gizem dolu birçok antik kenti,doğa harikası birbirinden güzel koyları görme şansı buluyoruz.

Myra, Phaselis antik kenti, Adrasan, Ceneviz koyu, Olympos plajı ve Kemer görülecek yerler arasındandır.İsteyen misafirlerimiz özel araçla Yanartaş(chimera) a gidebilir.Kaptanımız bu konuda size yardımcı olacaktır

Antalya mavi yolculuk tur programlarında tecrübeli ve güleryüzlü personelimiz her zaman hizmetinizde.

Rezervasyon WhatsApp

antalya mavi tur

antalya mavi tur

Kaş Antalya Tur Bilgileri

Turun Adı: Antalya Mavi turu
Tur Buluşma Noktası: Kaş yat limanı/ Bermuda Boat satış standı
Buluşma Saati: 09.45-12:00 Arası
Kalkış Saati: 10.00-12:00 Arası
Dönüş Saati: 09.00
Süre: 7 Gün 7 Gece
Kişi Sayısı: Maksimum 8 Pax

Gruba Özel 7 Günlük Toplam Tur Fiyatları

NisanMayısHaziran
TemmuzAğustosEylülEkim
4000€4500€5500€6000€6000€5000€4000€

Likya Mavi Tur Programı


Tur Başlangıcı

Buluşma noktamızdan kaptanımız eşliğinde sizin için rezerve edilmiş özel teknemize geçiyoruz.Teknemize yerleşmemizin ardından kaptanımız sizlere tekne ve tur hakkında kısa bir bilgi verecektir. Unutulmaz anılarla döneceğiniz turumuz başlıyor

1.GÜN: İnönü, Yağlıca, Karalos

İlk rotamız İnönü koyu. İçerisinde gizli bir plaj ve mağarayı barındıran bu koyda güzel bir yüzme molasının ardından öğle yemeği servisimiz olacak,İnönü koyunu geride bıraktıktan sonra Yağlıca koyuna doğru hareket ediyoruz,burada sizlere çay ve kek ikramlarımız olacak,Yağlıca koyunun ardından rotamız konaklama yerimiz olan Karalos koyu.Diğer adıla Salyangoz koyu
Karalos koyunda konaklama

2.GÜN:Ceneviz ,Phaselis,Antalya

Sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor.Rotamız Ceneviz koyu,burada güzel bir sabah kahvaltısının ardından Phasiles’e doğru hareket ediyoruz.Burası tarihi bir bölgedir,burada birçok kale surları,Tiyatro ve Agora hamamı bulunmaktadır.Küçük bir gezinti tarihin derinliklerine dalacaksınız,Phaselis’i geride bıraktıktan sonra rotamız Antalya,burada 1 gecelik konaklamamız olacak. Şehirde akşam küçük bir turistik gezinti yapabilirsiniz.

3.GÜN: Kemer,Olympos , Adrasan

Antalya limanından ayrıldıktan sonra rotamız Kemer Ayışığı koyu,burada güzel bir yüzme molasının ardından, Olympos ziyaretimiz başlıyor, Olympos ağaç evleri,tarihi ve plajıyla dünyaca ünlü antik bir şehirdir.Burada bir saatlik küçük bir gezinti yapabilirsiniz. Olympos un ardından rotamız konaklama yerimiz olan Adrasan koyu. Adrasan koyunda konaklama

4.GÜN: Myra,Korsan mağarası ve Gökkaya koyu

Adrasan koyundan sabah erken saatlerde seyrimiz başlıyor rotamız Demre (myra) buradaki kahvaltımızın ardından Noelbaba kilisesini ve Myra antik şehrini ziyaret edebilirsiniz.Myra’yı geride bıraktıktan sonra Korsan mağarası ziyaretimiz başlıyor,bir doğa harikası olan bu mağaraya hayran kalacaksınız.Ardından konaklama yerimiz olan Gökkaya koyuna doğru hareket ediyoruz. Gökkaya koyunda konaklama.

5.GÜN: Batıkşehir ,Simena,Üçağız Köyü, Tersane, Kocakadın Koyu

Kahvaltımızın ardından, Batıkşehir ziyaretimiz başlıyor,ardından, Simenada bir saatlik molamız olacak,molamız süresince Bizans kalesin birbirinden güzel Likya lahitlerin ziyaret edebilirsiniz. Simena dan ayrıldıktan sonra, eskiden küçük bir balıkçı kasabası, Şuan dünyaca ünlü turizm beldesi olan Üçagız Köyü,burada kral mezarlarını ziyaretimizin ardın rotamız Kocakadın Koyu.
Kocakadın Koyun da konaklama

Not: Kocakadın koyunun küçük bir hikayesi vardır,bu hikayeyi kaptanınız sizlerle paylaşacaktır

6.GÜN: Tersane,Eleksi Adası, Ufakdere

Kahvaltımızın ardından,rotamız Tersane koyu, Likyalıların tekne yapım yeri olarak kullandığı bu koy,gün boyunca yoğun ziyaretçi akınına uğramaktadır.buradaki yüzme molamızın ardından rotamız Eleksi Koyu,öğle yemeğinin ardından konaklama yerimize doğru hareket ediyoruz. Ufakdere de konaklama

7:GÜN: Kaş Takım Adaları, Güvercin Adası Koyu, Limanağzı

Ufakdere den ayrıldıktan sonra rotamız Kaş takım adaları, Meis adasına en yakın mesafedeki bu adalar da yüzme molasının ardından öğle yemeği. Adaları geride bıraktıktan sonra Güvercin adasındaki çay ve meyve ikramımız dan sonra rotamız konaklama yerimiz olan Limanağzı.Limanağzında konaklama.

8.Gün: Tur Sonu

Kahvaltımızın ardından sabah saat 09:00 da Kaş yat limanın da turumuzu tamamlıyoruz.

 

Yatımızdaki İmkanlar


sessiz ve huzurlu

Müziksiz

telefon şarj

220 W

yüzme ekipmanları

Snorkel

duş ve wc

Duş

mangal

Mangal

Bermuda Boat Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası

trip advisor tekne turu yorumları tavsiyesi

Yatımız Bermuda Tripadvisor sitesinde müşterilerinin beğenisi ve tavsiyeleri neticesinde 2013 ten buuana yıllarında “Mükemmellik Sertifikası” ile ödüllendirilmiştir. Tüm müşterilemize içten yorumları için teşekkür ederiz. Yorumları okumak yada yorum bırakmak için logoya tıklayınız..

Gulet

Turizm bakanlığı sertifikalı bünyemizde bulunan 15 ve 18 metrelikkonforlu guletlerimiz den bir tanesi sizin sizin rahatınız için tasarlanmıştır . Tüm teknelerimiz de Duş ve WC, soyunma kabinleri ile geniş güneşlenme alanı bulunduğu gibi ayrıca 1 adet yemek masası bulunmaktadır. Teknelerimiz de konusunda uzman iki güleryüzlü personel bulunmaktadır

Yemek Menüsü

Gecelik kiralamalarda, tekne personelimiz tarafından üç öğün (sabah,öğle ve akşam) yemek hazırlanmakta ve servis edilmektedir.Ayrıca öğleden sonraları çay ve kek ikramı sunulmaktadır. Yemek menümüz de bulunan çeşitler aşağıda sunulmuştur. Vejerteryan müşterilerimiz için talepleriniz doğrultusunda menü hazırlamaktayız.

İmkanlar

Yolculuklarınız boyunca teknelerimiz de bulunan Kano, Gözlük, Snorkel vePalet takımlarını , ayrıca balık tutma ekipmanlarını ve çeşitli oyun kartlarını sınırsızca kullanabilir. Ayrıca yüzme bilmeyen büyük ve küçük misafirler için can yelekleri mevcuttur. Teknelerimiz herhangi bir rahatsızlığınız göz önüne alınarak küçük bir ecza dolabı bulunmaktadır.

Yemek Menüsü İçerikleri


Kahvaltı : Çay,Kahve,Süt,zeytin,Beyaz peynir,Kaşar peyniri,Tereyağı,Reçel,Bal,Domates,Salatalık,Salam,Sosis,Yumurta dan oluşan zengin bir kahvaltı sunulmaktadır.

Öğle Yemeği: Akdeniz ve Ege yöresine ait sebze ağırlıklı zeytinyağlılardan oluşan menü sunulmaktadır.Taze fasulye,Biber dolması,Yaz türlüsü,Patatesli bezelye, Karnıyarık,Barbunya ve Kabak size sunduğumuz yemeklerin birkaç örneğidir.

Akşam Yemeği: Mangal ve Izgara çeşitlerinden oluşmaktadır .Yöreye ait balık çeşitleri (Çupra,Levrek veya Barbun) Köfte,Tavuk,Kuzu şiş ve çeşitli deniz ürünleri ve yanında yardımcı yemekler sunulur.

Yardımcı Yemekler: Pilav,Bulgur,Meyhane pilavı,Semizotlu yoğurt,Mücver, Patlıcan salatası,Patates kızarması,Rus salatası,Şakşuka (karışık sebze kızarması), Piyaz,Soslu makarna çeşitleri, Çoban salata, Marul salatası,Kırmızı lahana salatası, Semiz otu salatası, Deniz koruğu salatası tur süresince ana yemeğin yanında sunulmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz

 • Tam pansion konaklama
 • Yemek(Sabah,Öğle ve Akşam)
 • Beş çayı yanında kek servisi
 • Meyve ikramı
 • Yakıt,Liman masrafları,Havlu ve Kullanma suyu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Soğuk İçecekler
 • Ören yeri giriş ücretleri
 • Gezi Noktalarında Yapılan Harcamalar
 • Transferler

Uyarılar :
 • Hava ve Deniz Şartlarının Risk Oluşturabileceği Günlerde Kaptanlarımız Rota Değişikliği , Kalkış ve varış Saati Değişikliğine Can ve Mal Güvenliği Bakımından Karar Verebilirler.
 • Gıda Alerjileri Olan Yolcularımızın Hangi Gıdalara Karşı Hassas Olduklarını Kaptana Önceden Bildirmeleri Gereklidir.
 • Tekneler açık alan olduğu için sigara içmek serbesttir. Kanuni Olarak Yasaklamada Yoktur. Misafirlerimiz Saygı çerçevesinde sigara içmeyenlerin yanında olmamak şartıyla belirli yerlerde sigara içebilir. Sigaradan çok rahatsız olan müşterilerimizin bu hususu dikkata almaları gerekir.
 • Covid19 Salgını Sebebi ile Yolcu Sayımız Sınırlıdır, Sağlık Bakanlığı ve il Hıfzısaha Kurulu Tedbirleri Dahilinde Hijyen ve Mesafe Kurallarına Uyulması Rica Edilir.